NUMEROLOĢIJA ĒRTAI DZĪVEI – Tikai praktiski pielietojami un savstarpēji apvienojami prognostikas numeroloģijas instrumenti, skolas un autormetodes.
KAD? NO 22.FEBRUĀRA | 14 MĒNEŠI
Tā ir gaiša, garšīga, interesanta un aizraujoša mācība! Tā palīdz mums veidot dzīvi laimīgu, veiksmīgu, piepildītu. Apgūstot šo kursu mēs vienmēr zināsim, kad apstāties un, kad tieši doties droši uz priekšu un nebaidīties no šķēršļiem.

Prognostikas numeroloģijā mēs izmantojam dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu no, kuriem iegūstam informāciju, kas mums pasaka, kādi ir mūsu talanti un potenciāls. Mēs uzzinām to, kam mēs esam domāti un uz ko esam spējīgi.
Kas ir PROGNOSTIKAS NUMEROLOĢIJA un ko tā var dot?
"... tā ir elpojoša, elastīga, mainīga un cikliska..."
SANTA ĀBELTIŅA SERTIFICĒTS NUMEROLOGS
Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs ceļvedis dzīvē.
Pirms dažiem gadiem, kad ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo. Apguvu dažādas skolas, autormetodes un instrumentus, izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu.
Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau vairākus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā.
KURSA PROGRAMMA
1. Numeroloģijas darba instrumenti un tehnikas.
Viegli – soli pa solim apgūstam Numeroloģijas pasauli, kas nav zīlēšanu sistēma, bet gan mūsu dzīves ceļazīmju zināšanu sistēma.
2.Cipari un skaitļi, to raksturs. Prognostikas numeroloģija kā vadošo numeroloģijas skolu sintēze.
– Dzīves ceļa skaitlis.
– Uzdevumi, kas ļauj visērtāk realizēt Tavu potenciālu un talantus veiksmīgai dzīvei – vieta, kur slēpjas Tavs spēks, veselība un panākumi.
– Kā Tava dzimšanas datuma enerģijas var palīdzēt uzdevumu izpildē.
– Skaitļi, kas traucē dzīvot un no kā jāizvairās, karmas skaitlis, iztrūkstošie un problēmas saitļi.
– Tehnikas, kas palīdz neitralizēt problēmas un iztrūkstošos skaitļus.

3.Alfabēts – skaidrojam, kuras valsts, kā un kad pielietot. Ko par mums stāsta mūsu vārds un uzvārds.
– vārda numeroloģiskais spektrs.
– slēptās kaisles skaitlis.
– stresa skaitlis.
– fiziskais, emocionālais un mentālais plāns izpausmei
– Sirds vēlēšanās skaitlis – kāds esi patiesībā, īstās vēlēšanās noteikšana;
– Individualitātes skaitlis – pirmais iespaids par sevi, kādu Tevi redz citi, un ko no Tevis sagaida, neatkarīgi no Tavas vēlēšanās, enerģētiskā šleife;
– Izteiksmes skaitlis – instrumenti, kas palīdz realizēt uzdevumus.
4.Aprēķinam rakstura negatīvās iezīmes ko svarīgi atpazīt, lai atvērtu durvis pozitīvajām iespējām.
5.Personalizētais gads, mēnesis un diena, Solārā gada cikli -
ērtas iespējas saplānot savu gadu (vai visu dzīvi) – kad un kā plānot darbus un atvaļinājumu, kāds ceļojums šogad ir piemērots, kad apmeklēt kvalifikācijas paaugstināšanas kursus, pabeigt vai iesākt projektus un darbus, kad uzsākt veselības kūri, saņemt Likteņa dāvanas un pērienus.
7.Partneru saderība un sadarbības potenciāls.
!Lūgums, piesakoties uz kursu, atsūtīt savus dzimšanas datus ( dzimšanas datums, mēnesis, gads, vārds un uzvārds) individuālās numeroloģiskās kartes aprēķiniem, kuru varēs saņemt tie, kas apgūs kursu!
SĀKUMS UN NODARBĪBAS?
2X MĒNESĪ CETURTDIENĀS NO 22.FEBRUĀRA (KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2.NODARBĪBU. PIRMĀ NODARBĪBA PIEEJAMA VIDEO IERAKSTĀ!)
LAIKS?
PL.18:00-20:45.
ILGUMS?
14 MĒNEŠI
NORISE?
ONLINE ZOOM PLATFORMĀ
KURSA CENA
0,00
KURSA BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBA 25.JANVĀRIS

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir Prognostikas numeroloģija;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.
UZZINĀT VAIRĀK PAR BEZMAKSU
70,00 eur
MAKSA PAR MĒNESI (2 NODARBĪBAS)
SAŅEMT RĒĶINU
882,00 eur
980,00 eur
MAKSĀ PAR VISU KURSU UZREIZ
-10% ATLAIDE!
SAŅEMT RĒĶINU
Ja Tu vēlies apgūt numeroloģiju padziļināti vai, kā profesiju, tad šis kurss ir tieši tas ar ko Tev vajadzētu SĀKT! Šis kurss ir pamatu pamats, kad mēs iemācāmies saprast, sajust, izjust to, kā vibrē skaitļi, kādas ir emocijas, talanti, mūsu dzīves ceļa scenārijs, izjūtam un saprotam dzīves ciklus... Tiekamies kursā!
Ko par kursu saka MŪSU KURSANTI?
Es ieguvu informāciju, kas man palīdzēja izprast Sevi. Es gan vēl neesmu visu šo informāciju kārtīgi pielietojusi savā praksē, bet ļoti ceru to visu pierakstīto kārtīgi iet cauri vēlreiz un pielietot savā un savu tuvinieku dzīvē. Paldies Santa par atsaucību, par to, ka vienmēr atbildēji uz manis interesējušiem jautājumiem, par iejūtību, kad kaut ko nesapratu. Man šķiet ka esmu sevi bagātinājusi iekšēji, garīgi.

Ļoti gari un bezgala interesanti kursi. Varēju uzzināt un saprast ļoti daudzus notikumus, kas notikuši manā dzīvē. Līdz ar to, varēju paskatīties par saviem ģimenes locekļiem un saprast viņus. Līdz ar to ņemu vērā , kas var notikt arī uz priekšu. Vispār tas nav aptaustāms, cik daudz informācijas esmu ieguvusi pa šo laiku. Tagad tik atliek saņemties, un likt visu lietā. Liels paldies par iegūtajām zināšanām.

Esmu ļoti pateicīga mūsu pasniedzējai Santai, kas iemācīja mani mīlēt un saprast skaitļu pasauli. Pateicoties šim kursam, esmu daudz ko uzzinājusi par sevi un saviem tuvajiem cilvēkiem. Mūsu rokās ir ielikti tik daudz vērtīgi instrumenti! Tagad tikai no pašas ir atkarīgs, cik un kādā veidā pielietot saņemtās zināšanas.

+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda