NUMEROLOĢIJA ĒRTAI DZĪVEI – Tikai praktiski pielietojami un savstarpēji apvienojami prognostikas numeroloģijas instrumenti, skolas un autormetodes.
KAD? 26.SEPTEMBRĪ | 18:30 | ONLINE
Tā ir gaiša, garšīga, interesanta un aizraujoša mācība! Tā palīdz mums veidot dzīvi laimīgu, veiksmīgu, piepildītu. Apgūstot šo kursu mēs vienmēr zināsim, kad apstāties un, kad tieši doties droši uz priekšu un nebaidīties no šķēršļiem.

Prognostikas numeroloģijā mēs izmantojam dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu no, kuriem iegūstam informāciju, kas mums pasaka, kādi ir mūsu talanti un potenciāls. Mēs uzzinām to, kam mēs esam domāti un uz ko esam spējīgi.
Kas ir PROGNOSTIKAS NUMEROLOĢIJA un ko tā var dot?
"... tā ir elpojoša, elastīga, mainīga un cikliska..."
SANTA ĀBELTIŅA SERTIFICĒTS NUMEROLOGS
Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs ceļvedis dzīvē.
Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.
Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā.
KAD? 26.SEPTEMBRĪ | 18:30 | ONLINE
KO uzzināsi BEZMAKSAS ievadnodarbībā?
4.
3.
2.
Iepazīšanās ar kursa programmu un apmācību procesu
1.
Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju
Gūsi priekšstatu par to, kas ir Prognostikas numeroloģija
Atbildes uz jautājumiem par kursu
Ja Tu vēlies apgūt numeroloģiju padziļināti vai, kā profesiju, tad šis kurss ir tieši tas ar ko Tev vajadzētu SĀKT! Šis kurss ir pamatu pamats, kad mēs iemācāmies saprast, sajust, izjust to, kā vibrē skaitļi, kādas ir emocijas, talanti, mūsu dzīves ceļa scenārijs, izjūtam un saprotam dzīves ciklus... Tiekamies kursā!
Ko par kursu saka MŪSU KURSANTI?
Es ieguvu informāciju, kas man palīdzēja izprast Sevi. Es gan vēl neesmu visu šo informāciju kārtīgi pielietojusi savā praksē, bet ļoti ceru to visu pierakstīto kārtīgi iet cauri vēlreiz un pielietot savā un savu tuvinieku dzīvē. Paldies Santa par atsaucību, par to, ka vienmēr atbildēji uz manis interesējušiem jautājumiem, par iejūtību, kad kaut ko nesapratu. Man šķiet ka esmu sevi bagātinājusi iekšēji, garīgi.

Ļoti gari un bezgala interesanti kursi. Varēju uzzināt un saprast ļoti daudzus notikumus, kas notikuši manā dzīvē. Līdz ar to, varēju paskatīties par saviem ģimenes locekļiem un saprast viņus. Līdz ar to ņemu vērā , kas var notikt arī uz priekšu. Vispār tas nav aptaustāms, cik daudz informācijas esmu ieguvusi pa šo laiku. Tagad tik atliek saņemties, un likt visu lietā. Liels paldies par iegūtajām zināšanām.

Esmu ļoti pateicīga mūsu pasniedzējai Santai, kas iemācīja mani mīlēt un saprast skaitļu pasauli. Pateicoties šim kursam, esmu daudz ko uzzinājusi par sevi un saviem tuvajiem cilvēkiem. Mūsu rokās ir ielikti tik daudz vērtīgi instrumenti! Tagad tikai no pašas ir atkarīgs, cik un kādā veidā pielietot saņemtās zināšanas.

+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda