Esam paplašinājuši mūsu mākslas un radošuma nodarbību piedāvājumu, lai kursi būtu pieejami visiem gribētājiem!

Visi kursi ir iecācējiem! Tādēļ, ja arī Tu esi bez priekšzināšanām, bet vēlies uzsākt savu radošo ceļojumu, tad droši piesakies!
Mūsu radošo kursu piedāvājumā ir MANDALAS , AKVARELIS, AKRILS, EĻĻA, DĀVANU UN INTERJERA DEKORU GATAVOŠANA...
EĻĻAS GLEZNIECĪBAS KURSS
SVĒTDIENĀS no 22. maija
10:00-12:00
70€ mēnesĪ
AKRILA GLEZNIECĪBAS KURSS
TREŠDIENĀS NO 25. MAIJA
18:00-21:00
85 € MĒNESĪ
PUNKTIŅU MANDALAS
SESTDIEN, 4. JŪNIJĀ
12:00-17:00
35 €
AKVAREĻA GLEZNIECĪBAS
KURSS
10:00-14:00
55 € MĒNESĪ
EĻĻAS GLEZNIECĪBAS KURSS
SVĒTDIENĀS NO 22. maijA
13:00-15:00
70€ MĒNESĪ
INFO SEKOS
AKRILA GLEZNIECĪBAS KURSS
SESTdienās no 21. MAIJA
10:00-14:00
65 € MĒNESĪ
DZĪVĪBAS ZIEDA
MANDALA
18:00-21:00
50€ PAR 2 NODARBĪBĀM
INFO SEKOS
PUNKTIŅU MANDALAS iesācējiem
sestdien, 2. JŪLIJĀ
12:00-16:00
35 €
AKVAREĻU MEISTARKLASE
MANS VASARAS DARBS
PIEKTDIEN, 3.JŪNIJĀ
18:00-21:00
35 €
MĪLESTĪBAS MANDALA
sestdien, 18. JŪNIJĀ
12:00-16:00
35 €
ABSTRAKTĀS GLEZNIECĪBAS KURSS
PIRMdienĀS NO 6. JŪNIJA
18:00-21:00
85 € MĒNESĪ
GANEŠA JANTRAS ZĪMĒŠANA
sestdien, 11. JŪNIJĀ
10:00-16:00
45 €
šRI JANTRAS ZĪMĒŠANA
sestdien, 9. JŪLIJĀ
10:00-16:00
45 €
ARHITEKTŪRAS GLEZNOŠANA AR EĻĻU
CETURTDIENĀS NO 9. JŪNIJA
18:00-21:00
85 € MĒNESĪ
ZĪMĒŠANAS KURSS

18:00-21:00
55 € MĒNESĪ
INFO SEKOS
Tavi ieguvumi no radošajām nodarbībām:
Radošo spēju attīstīšana un nostiprināšana. Ja cilvēkam tiek dotas iespējas praktizēt un attīstīt savu radošumu, tāpat kā ar jebkuru cilvēka ķermeņa muskuli, īpašība nostiprināsies un kļūs dabiskāka;
Mazinās ikdienas stress un spriedze. Pētījumi pierāda to, ka pat nepilnu stundu dienā, radoši darbojoties mazinās stress un spriedze.;
Pozitīvās emocijas. Tiek veicināta laimes hormonu izdale, kas uzlabo pašsajūtu, noskaņojumu, sniedz pozitīvas izjūtas, mazina trauksmi, nemieru…
Savi mākslas darbi. Visi darbi, kurie tiek radīti nodarbību laikā paliek TEV! Tie būs kā pašu radīts interjera priekšmets vai arī dāvana kādam īpašam cilvēkam.
Krāsu pasaule. Iepazīsiet bagāto krāsu pasauli, lai padarītu savu ikdienu piesātinātāku un košāku!
Pašpārliecinātība. Radot savus darbus Tu vairo arī ticību sev - ES VARU, MAN SANĀK!
Šim sarakstam liekam daudzpunkti, jo ir tik daudz pozitīvu ieguvumu no radošām aktivitātēm, kas ir gan zinātniski pierādītas, gan acīm redzamas!

Radoša izpausme mākslā ir tikpat dabiska un vajadzīga cilvēkam kā svaigs gaiss un saule. Izmantojot mākslu, Tu veicini fundamentālos procesus tādus, kā izzināšana un iztēle, problēmu risināšana, domāšanas un radīšanas procesus.

Pacietības treniņš. JĀ! Arī šī ir būtiska nodarbību sastāvdaļa un ieguvums, jo nodarbībās Tu mācīsies pacietību, rūpību un prasmi lietas novest līdz gala, lai iegūtu rezultātu un gandarījumu par padarīto.
Mūsu pasniedzēji
Vineta Liepājniece
"Radošā Mandalu Telpa" idejas autore. MANDALU radīšana ir mana meditācija. Krāsas un papīru izmantoju kā instrumentus, lai vizualizētu savas vēlmes un sapņus, kā arī lai atgūtu harmoniju un komforta sajūtu ikdienas steigā.
Kristīne Šuste
Interjera dizainere un pasniedzēja, kas 6 gadus strādā kā dizainere un pēdējos pāris gadus arī kā pasniedzēja augstskolā. Krāsas un otas nav svešas jau no agras
bērnības. Vai tā ir bijusi kāda ainava, klusās dabas kompozīcija, vai brīvs radošais lidojums. Katrā darbā vienmēr ir ieliktas patīkamākās sajūtas. Krāsas un dažādas gleznošanas tehnikas sekojušas cauri laiku gaitai.
Iveta Šmita
Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze interešu izglītības kursu vadīšanā. Gleznošanā pārzinu dažādas gleznošanas tehnikas – eļļa, akrils, tempera, enkaustika (aukstā/karstā), akvarelis.No 2018. gada Latvijas Dizaineru Savienības biedre.
Rūta Dimdiņa
Pārvaldu dažādas zīmēšanas un gleznošanas tehnikas. Iegūts LMA bakalaura grāds gleznošanā. Ikdienā gleznoju eļļas un akrila tehnikās. Pārsvarā gleznoju ainavas un portretus, patīk piefiksēt realitātes momentus. Kā pedagogs strādāju jau 6 gadus. Pieredze strādājot dažādās vecuma grupās (bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem). Pasniedzu zīmēšanu un gleznošanas priekšmetus.
Katrīna Gaile
Esmu profesionāla gleznotāja, kura pasniedz nodarbības arī pieaugušajiem. Esmu pabeigusi Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļas maģistratūru. Mani pašu glezniecībā interesē attēlot cilvēkus sirreālā vidē, kas ir kā sava veida cilvēka iekšējās pasaules portretējums.
Inga Jurova
No 2001. gada Latvijas Mākslinieku Savienības biedre. A. Naumova K. Zariņa glezniecības meistardarbnīca un maģistrantūra. Mākslas Maģistra grāds un gleznotājas specialitāte.
Antra Agrena
Esmu pētījusi un mācījusies dažādas akvareļu glezniecības tehnikas. Man ir gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas par šo skaisto glezniecības veidu. Labprāt dalīšos ar tām. Turpinu pilnveidoties.
Pēc izglītības esmu modes māksliniece. Esmu veidojusi ilustrācijas bērnu un mācību grāmatām.
Inguna Namiķe
Mg.art., Mākslas zinātnes nozare, Restaurācijas apakšnozare, LMA
Ar saviem darbiem piedalījusies vairākās izstādēs.
Restaurēju un kopēju vecmeistarus, studējot viņu rokrakstu un gleznošanas tehnoloģiju. Jaunie darbi turpina vērtību un identitātes meklējumus.


Linda Līva Oše
2014. – 2018.g.– Latvijas Mākslas akadēmija, Mākslas zinātnes nozare, Restaurācijas apakšnozare. Bakalaurs;
2017. – 2018.g. Latvijas Mākslas akadēmijā, izvēles kurss Mākslas pedagoģija.
Made on
Tilda