Ko Tev var dot cilvēku tipoloģijas pārzināšana?

Katrā no mums ir kaut kas no vizuāļa, audiāļa, kinestētiķa un diskrētā. Bet cik daudz un kā ar sevi un citiem sadzīvot, labāk to zinot!

Kā Tu ar NLP mērķprogrammas palīdzību vari konkretizēt un realizēt savus mērķus.

Kas ir mūsu katra resursi? Kā tos atrast un likt lietā?

Citas personības diagnostikas iespējas ar NLP.

Metaprogrammas – mūsu iekšējais dzinulis!
Katra cilvēka darbības iespējams izzināt, paredzēt un programmēt. Daļu programmu ir iespējams mainīt. Ja cilvēks spēj apzināties, ka vēlas kaut ko mainīt, un spēj mainīt savu pārliecību, tad šis cilvēks spēj mainīt savu programmu. Ir jāmaina savu attieksmi. Maini savu domāšanu, un mainīsies tava apkārtne! Vēlies mainīt pasauli, sāc ar sevi! Tas ir tas, ko spēj dot NLP.
NLP nozīmē iemācīties saprast ikvienu. Saprast katru indivīdu atsevišķi, pat strādājot ar cilvēku masām. NLP ietver gandrīz visu: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju.
Mani sauc Dace Rolava. Es esmu pasniedzēja un konsultante. Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau vairāk kā 20 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Esmu apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja.

Made on
Tilda