STARTS
ILGUMS
3 MĒNEŠI
FORMĀTS
LEKCIJU IERAKSTI + GRUPAS ZOOM
SEV ĒRTĀ LAIKĀ
Tā ir mācība par sevis un citu cilvēku izzināšanu. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti. Tā ir cilvēka domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru, dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti.
Katra cilvēka darbības iespējams izzināt, paredzēt un programmēt. Daļu programmu ir iespējams mainīt. Ja cilvēks spēj apzināties, ka vēlas kaut ko mainīt, un spēj mainīt savu pārliecību, tad šis cilvēks spēj mainīt savu programmu. Ir jāmaina savu attieksmi. Maini savu domāšanu, un mainīsies tava apkārtne! Vēlies mainīt pasauli, sāc ar sevi! Tas ir tas, ko spēj dot NLP.
NLP nozīmē iemācīties saprast ikvienu. Saprast katru indivīdu atsevišķi, pat strādājot ar cilvēku masām. NLP ietver gandrīz visu: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju.
NLP, tas ir koučings jeb mērķu uzstādīšana, tā ir psihoterapija jeb iekšējo procesu izzināšana un izlīdzināšana, un tā ir arī diagnostika un konsultācija – kas Tu esi, kādas ir Tavas spējas un talanti.
NLP REPREZENTATĪVO SISTĒMU TESTS
Lai pilnvērtīgi apgūtu NLP pamata kursu vai bezmaksas vebināru "NLP tipoloģija", Tev vispirms ir jāizpilda NLP reprezentatīvo sistēmu noteikšanas tests.
KO JŪS UZZINĀSIET KURSĀ?
Uzej ar kursoru, lai lasītu vairāk:
KAS IR NEIROLINGVISTISKĀ PROGRAMMĒŠANA
REPREZENTATĪVĀS SISTĒMAS
KĀDS TU ESI
KĀDI IR TAVI TUVĀKIE
VEIKSMĪGA KOMUNIKĀCIJA
Jūs uzzināsiet, kas ir NLP, kā tas darbojas un kādas priekšrocības ir tiem, kas apgūst NLP.
VIZUĀLIS? AUDIĀLIS? KINESTĒTIĶIS? Sapratīsiet, kas ir reprezentatīvās sistēmas un kādu vērtību dzīvei jums dod šīs zināšanas. Izpildīsiet testu un uzzināsiet, kura tipa pārstāvis esat.
Kāds Tu esi? Ko Tev ar sevi darīt? Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem! NLP palīdzēs vairāk saprast sevi, savu iekšējo sūtību jeb programmu. Sevis saprašana ir galvenais priekšnoteikumus cilvēkam, lai tas savu dzīvi spētu pavadīt daudz priecīgāks, apmierinātāks, laimīgāks un darba spējīgāks. Visas programmas ir katrā cilvēkā, un tās ir izzināmas.
Kas ir Tavi tuvākie? Kā ar viņiem komunicēt? Kā saprasties? Katra cilvēka darbības iespējams izzināt un paredzēt.
Kļūstiet par KOMUNIKĀCIJAS MEISTARU! Zinot NLP metodes un instrumentus, iespējams uzrunāt auditoriju kopumā tā, lai katram cilvēkam rastos sajūta, ka tiek runāts tieši ar viņu.
KURSA PROGRAMMA
1. MODULIS. IEPAZĪSIMIES JEB AR KO SĀKAS NLP.
1.1. Kā darbojas NLP. Apmācību loks.
1.2. Domāšanas veidi - Cilvēka uztveres bāzes elementi.
1.3. Reprezentatīvās sistēmas.
MODUĻA MĒRĶIS:
Šaja modulī jūs uzzināsiet, kas ir NLP, kā tas darbojas un kādas priekšrocības ir tiem, kas apgūst NLP. Uzzināsiet to, kā cilvēks uztver apkārtējo pasauli un informāciju. Kas jums dos jaunu, padziļinātu skatījumu uz sevi un izpratni par saviem tuvākajiem. Sapratīsiet, kas ir reprezentatīvās sistēmas un kādu vērtību dzīvei jums dod šīs zināšanas. Izpildīsiet testu un uzzināsiet, kura tipa pārstāvis esat.
2. MODULIS. VIZUĀLAIS TIPS.
2.1. Vizuālā tipa raksturojums
2.2. Vizuālā tipa cilvēks ģimenē - vīrs, bērni, sieva, vecāki
2.3. Vizuālā tipa cilvēks attiecībās
2.4. Vizuālā tipa cilvēks profesionālajā jomā
2.5. Vizuālā tipa bērns (mācības, intereses, saskarsme)
MODUĻA MĒRĶIS:
Viss, kas jums ir jāzina par VIZUĀLĀ TIPA CILVĒKIEM līdz pat smalkākajām niansēm. Sapratīsi: 1) Kāds Tu esi? 2) Ko Tev ar sevi darīt? 3) Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā 4) Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? 5) Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. 6) Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem.
3. MODULIS. AUDIĀLAIS TIPS.
3.1. Audiālā tipa raksturojums
3.2. Audiālā tipa cilvēks ģimenē - vīrs, bērni, sieva, vecāki
3.3. Audiālā tipa cilvēks attiecībās
3.4. Audiālā tipa cilvēks profesionālajā jomā
3.5. Audiālā tipa bērns (mācības, intereses, saskarsme)
MODUĻA MĒRĶIS:
Viss, kas jums ir jāzina par AUDIĀLĀ TIPA CILVĒKIEM līdz pat smalkākajām niansēm. Sapratīsi: 1) Kāds Tu esi? 2) Ko Tev ar sevi darīt? 3) Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā 4) Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? 5) Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. 6) Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem.
4. MODULIS. KINESTĒTISKAIS TIPS.
4.1. Kinestētiskā tipa raksturojums
4.2. Kinestētiskā tipa cilvēks ģimenē - vīrs, bērni, sieva, vecāki
4.3. Kinestētiskā tipa cilvēks attiecībās
4.4. Kinestētiskā tipa cilvēks profesionālajā jomā
4.5. Kinestētiskā tipa bērns (mācības, intereses, saskarsme)
MODUĻA MĒRĶIS:
Viss, kas jums ir jāzina par KINESTĒTISKĀ TIPA CILVĒKIEM līdz pat smalkākajām niansēm. Sapratīsi: 1) Kāds Tu esi? 2) Ko Tev ar sevi darīt? 3) Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā 4) Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? 5) Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. 6) Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem.
5. MODULIS. JAUKTAIS TIPS.
5.1. Jauktā tipa raksturojums
5.2. Jauktā tipa cilvēks ģimenē - vīrs, bērni, sieva, vecāki
5.3. Jauktā tipa cilvēks attiecībās
5.4. Jauktā tipa cilvēks profesionālajā jomā
5.5. Jauktā tipa bērns (mācības, intereses, saskarsme)
MODUĻA MĒRĶIS:
Viss, kas jums ir jāzina par JAUKTĀ TIPA CILVĒKIEM līdz pat smalkākajām niansēm. Sapratīsi: 1) Kāds Tu esi? 2) Ko Tev ar sevi darīt? 3) Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā 4) Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? 5) Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. 6) Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem.
6. MODULIS. DISKRĒTAIS DOMĀŠANAS ŠABLONS.
6.1. Diskrētā domāšanas šablona raksturojums
6.2. Diskrētais domāšanas šablons ģimenē - vīrs, bērni, sieva, vecāki
6.3. Diskrētā domāšanas šablona cilvēka īpatnības attiecībās
6.4. Diskrētā domāšanas šablona cilvēks profesionālajā jomā
6.5. Diskrētā domāšanas šablona bērns (mācības, intereses, saskarsme)
MODUĻA MĒRĶIS:
Viss, kas jums ir jāzina par DISKRĒTĀ TIPA CILVĒKIEM līdz pat smalkākajām niansēm. Sapratīsi: 1) Kāds Tu esi? 2) Ko Tev ar sevi darīt? 3) Kā mijiedarboties ar apkārtējiem korektā veidā 4) Kādas ir iespējamās nesaprašanās ar citiem tipiem un ko ar to darīt vai nedarīt? 5) Ko Tu vari sevī mainīt un ko nevari. 6) Kas tieši Tev ir sevī jāsaprot, lai būtu veiksmīga saskarsme ar apkārtējiem.
7. VIP MODULIS. INDIVIDUĀLĀ DIAGNOSTIKA.
7.1. Metaprogrammas
7.2. Somatopsiholoģijas principi
MODUĻA MĒRĶIS:
METAPROGRAMMAS - Jūsu talantu diagnostika. Katrs kursants saņems savu talantu diagnostiku! Kas ir tas, ko Jūs dariet ar prieku un vienmēr. Iepazīstināšu ar metaprogrammām, kuras ļauj saprast, kā cilvēki reaģēs noteiktās situācijās.
SOMATOPSIHOLOĢIJA - Katrs dalībnieks izpildot testu „Cilvēka konstruktīvais zīmējums" saņems diagnostiku.
Strādāsim ar pārliecībām un vērtībām – sajūtu topogrāfija.

STARTS
ILGUMS
3 MĒNEŠI
FORMĀTS
LEKCIJU IERAKSTI + GRUPAS ZOOM
SEV ĒRTĀ LAIKĀ
Izvēlies savu TARIFU
PATSTĀVĪGAIS
179 €
 • Piekļuve lekcijām 4 mēnešus pēc mācībām
 • Kursa prezentāciju materiāli
 • Kursa izdales materiāli
 • Kursa papildus izdales materiāl
PIRKT
VIP
289 €
 • Piekļuve lekcijām 6 mēnešus pēc mācībām
 • Kursa prezentāciju materiāli
 • Kursa izdales materiāli
 • Kursa papildus izdales materiāli
 • 2 grupas zoom tikšanās ar pasniedzēju
 • INDIVIDUĀLĀ DIAGNOSTIKA:
 • Somatopsiholoģijas principi
 • Metaprogrammas
PIRKT
Click to order
Total: 
NLP ir zināšanas, kas palīdz atklāt Tavus resursus un spēcīgās puses, lai Tu kļūtu veiksmīgāks, meistarīgāks un piepildītāks gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē!
Mani sauc Dace Rolava. Es esmu pasniedzēja un konsultante. Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau vairāk kā 20 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Esmu apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja.
MŪSU NLP KURSANTI:
"Es sadzirdēju un sapratu sevi!" (Inese)

"NLP pamatkurss man palīdzēja izprast sevi un citus." (Ilze)

"Man šķita pārsteidzoši, ka audiālis tikai no balss tembra vien tik plaši interpretē informāciju!" (Andis)

"Man gribas iedot izpildīt testu visiem apkārtējiem" (Zanda)

"Ja es to visu zinātu agrāk....!" (B.H)

"Kursu noklausījos ar aizrautību. Vietām smaidot, jo kā šķiet mums ģimenes lokā šādi cilvēki ir (vizuāļi). Būs interesanti, ar viņiem aprunāties un salīdzināt, ko viņi domā un kā redz visu sev apkārt." (Sarmīte)

SAZIŅA:

+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda