Ja Tev patīk radīt, ja vēlies atpūsties un veltīt laiku sev un savai labsajūtai, tad šis radošais MANDALU kursu, kurā praktiski apgūsi dažādu mandalu radīšanas tehnikas un radīsi SAVAS unikālās MANDALAS, ir domāts tieši TEV!
Mandala ir universāls un populārs rituālu simbols daudzām kultūrām. Vārds „mandala" ir cēlies no senas indiešu rituālu valodas – sanskrita – un nozīmē „aplis". Mandalas ir apļveida attēli un aplis ir kosmosa simbols, kas nozīmē mūžību. Mandalas ir arī ģeometriskas kompozīcijas, kas simboliski attēlo noteiktu garīgu, kosmisku vai psiholoģisku kārtību. Mandalas mums atgādina par saistību starp dievišķo un pasaulīgo, ķermeni un prātu. Mandalas atspoguļo dabu, tās likumus, un simbolizē visu pasauli.
Mandalu zīmēšana, gleznošana, krāsošana vai veidošana ir aizraujoša, skaista un vērtīga nodarbošanās. Tas ir radošs, relaksējošs un meditatīvs process, kā atslābināt prātu no trauksmainām domām un ļaut ķermenim atpūsties. Tā iemāca koncentrēties un iegūt harmoniju pat vissaspringtākajā dzīves posmā.
Mandalas palīdz cilvēkam sajust sevi kā vienotu veselumu, saskatīt, pieņemt un risināt iekšējos konfliktus un vienlaikus attīstīties un pilnveidoties kā personībai. Tas ir mākslinieciskās pašizpausmes līdzeklis – dzīvs, dzīvespriecīgs un dziedinošs radošais process, kas palīdz ar formām un krāsām paust grūti taustāmas emocijas, sajūtas, iekšējos pārdzīvojumus. Tā ir patīkama aktīvās meditācijas forma, kuras mērķis ir nomākt loģiskās domāšanas procesus, aktivizēt intuīciju un unikālo dvēseles izpausmi.
- Tiek atjaunots miers, harmonija un komforta sajūta;
- Koncentrēšanās un radošo spēju atklāšana, jo tā rosina radošumu bez spiediena;
- Mācīšanās ieklausīties savā dvēselē un dziedināt to;
- Iemācīties ļauties enerģijas plūsmai – krāsas un papīru izmantojot kā instrumentu;
- Iepazīt mandalu kā meditatīvu instrumentu sevis sakārtošanai;
- Samazinās stress un nemiers;
- Tiek trenēta pacietība;
- Tiek iepazīta krāsu pasaule un mandalu veidi.
Ieguvumi no mandalu radīšanas:
Mandalu radīšana ieteicama ikvienam, kurš vēlas pavadīt laiku radošā un interesantā vidē un atklāt sev jaunu vaļasprieku!
dažādiem mandalu veidiem (punktiņu mandalas, sakrālās ģeometrijas mandalas, grafiskās un brīvā stila mandalas, latvju zīmju mandalas, kā arī danmalas jeb mandalas no dabas lietām);

mandalu vēsturi, nozīmi un to praktisko izmantošanu ikdienā;

krāsām un mākslas materiāliem;

krāsu, formu un skaitļu nozīmi mandalās.
Nodarbību laikā tiks apgūta teorētiskā daļa un mandalu veidošanas pamatprincipi konkrētajiem mandalu veidiem. Dalībnieki paši praktiski radīs mandalas, lai iegūtu harmoniju un rastu atbildes uz saviem izvirzītajiem jautājumiem. Pēc katras nodarbības prom dosies atpūtusies ar lielisku dāvanu sev- pašas radītu mandalu, kā arī zināšanām par iespējām izveidot mandalas mājas apstākļos.
KAS IR PATS SVARĪGĀKAIS – lai radītu mandalas, priekšzināšanas vai kādas īpašas mākslinieciskās spējas nav nepieciešamas, jo visas nepieciešamās tehnikas un iemaņas apgūsi uz vietas nodarbībā. Laika gaitā apjautīsi, kā mandalas rodas pašas, ja ievērosi pašu galveno- atslēgsi prātu un ļausies radošajam procesam, tādā veidā atgūstot vitālo enerģiju un garīgo līdzsvaru. Spontāna radīšana sniedz plašas iespējas izzināt, izteikt sevi, savas jūtas, pasauli un domas.
zīmuļi un flomāsteri;
rapidogrāfi un akrila marķieri;
gēla pildspalvas un metāliskie marķieri;
akvareļu krāsas;
akrila krāsas.
Mākslas materiāli, kas tiks izmantoti nodarbībās:
Jau kursa laikā gūsi apstiprinājumu un būsi pārsteigta, cik viegli ir radīt mandalas. Pēc kursa apgūšanas spēsi mājās patstāvīgi radīt dažāda veida mandalas pēc savas izvēles un iztēles, jo visas metodes, ko apgūsi šajā kursā, ir jebkuras mandalas radīšanas pamats, tāpēc tas palīdzēs arī sarežģītāku mandalu dizainu radīšanā. Viss, kas nepieciešams, lai apgūtu mandalu mākslu, ir interese, laiks sev un vēlme radīt, un atpūta radošā vidē tiks nodrošināta. Ja jau iepriekš esi interesējies par jebkuru mākslas veidu, tad zini, kas tas vienkārši kļūst par laika un pareizo metožu apgūšanas jautājumu, lai radošās prasmes tiktu noslīpētas un tās radītu patiesu prieku!
"Radošā Mandalu Telpa" idejas autore. MANDALU radīšana ir mana meditācija. Krāsas un papīru izmantoju kā instrumentus, lai vizualizētu savas vēlmes un sapņus, kā arī lai atgūtu harmoniju un komforta sajūtu ikdienas steigā.

"Radošā Mandalu Telpa" ir vieta, kur organizēju radošās MANDALU zīmēšanas, punktošanas, gleznošanas, krāsošanas vai veidošanas nodarbības. Nodarbībās dalībniekiem ir iespēja iepazīt brīnišķīgo MANDALU spēku, pavadīt laiku interesantā vidē un atklāt sev jaunus vaļaspriekus. Ieguvumi no MANDALU radīšanas ir neskaitāmi daudzi. Par tiem var stāstīt ilgi un plaši, bet vislabāk šo pieredzi izbaudīt pašai, ļaujoties radīšanas priekam!
KAD? 2x mēnesī otrdienu vakaros no 19.decembra. (KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2.NODARBĪBU, PIRMO NODARBĪBU ATSTRĀDĀJOT INDIVIDUĀLI).
CIKOS? 18:00-21:00

ILGUMS? 7,5 mēneši (15 nodarbības)
MAKSA? 70€ mēnesī. Visi mandalu radīšanai nepieciešamie materiāli, izdales materiāli un kafijas pauze ar gardumiem iekļauta cenā!
VIETA? Rīga. Kr. Barona iela 130/2
"Jauno psiholoģiju centrs"
KURSA NORISE UN PIETEIKŠANĀS:
KAS BŪS ĪPAŠS MANDALU KURSĀ?
KAS IR MANDALU RADĪŠANA?
Mandalas zīmēšanas laikā sajutu, kā mana roka sāk pati noteikt punktošanas virzienus un stiprumu. Neplānojot katru nākamo kustību, es sāku radīt daudz īstāk, izliekot savas iekšpasaules musturu uz lapas. Šī noteikti ir efektīva tehnika, kura simboliski stāsta par dziļākiem procesiem mūsos.

Pasniedzēja mani pamudināja izvēlēties krāsas, kā arī pievērst uzmanību savām izvēlēm. Noteikti iesaku katram, kurš ir vēlējies šo tehniku apgūt - darīt to ar pasniedzēju Vinetu, kura ir pietiekami stingra, lai neļautu sasteigt, kā arī pietiekami sievišķīga, lai radītu ārkārtīgi mīlošu un uzticamu vidi, kurā radošumam atraisīties!
Tik ļoti, ļoti un vēl miljons ļoti laba nodarbība! Silti un sirsnīgi no sākuma līdz pašām beigām. Noformējums, dekorējums,visādi sīkumi, informācija, līdzņemamie materiāli, izvelkamās kartītes, kafija, uzkodiņas- nu nenormāli forši tas viss bija. Nezinu, kā pārējās dāmas, bet es izjutu rūpes, rūpību un atkārtošos - sirsnību.

Ļoti patika!

Pirmā punktiņu mandala noteikti būs mana mīļākā mandala! Veiksmi darboties turpmāk!

Vēlreiz paldies, Tev, Vineta.

Liels paldies par nodarbību. Esmu priecīga un gandarīta. Jo izdevās ar vieglumu! Tā kā mans kārtīgums, rūpīgums, atbildīgums, iecietība, pacietība, ar kuru nācās pieaugt, ļoti sarežģīja un darīja smagu manu pastāvēšanu, nu jau vairākus gadus mans moto, uz kuru virzos ir- ar vieglumu, viegli. Ik pa laikam šķiet, ka skaistums, gandarījums, apmierinājuma sajūta nesanāk ar vieglumu, bet ir vairāk jāpieliek pūles, enerģija, kas atkal nav viegli! Bet šodien esmu apmierināta ar rezultātu, kas radās sevi nesamokot. Paldies par patīkamo kompāniju. Paldies par ļoti, ļoti garšīgajiem cepumiņiem.
Milzīgs paldies par mandalu nodarbību. Izbaudīju to ar visām maņām. Patiess prieks, ka nodarbība bija vērtīga ne tikai no mākslinieciskā viedokļa, bet arī no ezotēriskā. Noliku mandalu pie sienas un priecājos. Esmu apmierināta, kas man ir reti, jo bieži vajag perfekcionismu. Es arī mēģinu rast vieglumu un prieku. Un šoreiz tas izdevās. Arī kompānija bija enerģētiski saderīga. Paldies!
Kad redzēju reklāmu uz nodarbību, jau zināju, ka man tur jābūt. Pirmo reizi radīju mandalu un izbaudīju šo radošo procesu kopā ar brīnišķīgu pasniedzēju Vinetu. Joprojām esmu apgarota, priecīga, ka klausīju sirdij un ļāvos. Iesaku visiem, kas vēlas satikties ar sevi.
Paldies par jauko nodarbību!

Bija aizraujoši ļauties procesam. Īpaši novērtēju visus papildmateriālus un sīkumus, par kuriem bija padomāts. Lai gan neesmu apveltīta ar īpašu zīmētājas talantu, šī tehnika ļauj katram justies kā brīnišķīga mākslas darba autoram.

Izdevās kaut uz mirkli atslēgties no ikdienas! Paldies!

Mana satikšanās ar punktiņu mandalu darināšanu bija pirmo reizi! Gribējās pamēģināt ko jaunu! Pavadot lielāko dienas daļu punktojot savu mandalu, es atrados stāvoklī " ŠEIT UN TAGAD".Braucu mājās tāda apgarota, mierīga, laimīga! Man ļoti patika šī satikšanās ar Vinetu un punktiņu mandalām!
Liels paldies par lielisko pieredzi ļoti patika, izbaudīju, atslēdzos no ikdienas un pašai patīk arī rezultāts un sajūta, ka tas viss pašas radīts. Un, manuprāt, tā pievienotā vērtība mūsu pasākumā bija tieši tā zināšanu, pieredzes daļiņa, ar ko ar mums padalījies - man tas šķita ļoti vērtīgi un noteikti nebūtu tik ļoti patikusi nodarbība bez tā. Tā kā - liels paldies!!
Paldies par šodienas piedzīvojumu. Šīs radošās stundas paskrēja un tiešām galvu izdevās atslēgt, par darbu izdevās nedomāt☺️ darba radītais stress vismaz uz dažām stundām pazuda no manis. Vineta,paldies Tev par šo iespēju.
Liels paldies! Priekš manis punktiņu mandalas veidošana bija jauna&vēl neapjausta izpausme, kura arī ļoti iepatikās.. Patika viss praktiskais process, gan informācija par dažādo mandalu iedalījumu un to veidošanās vēsturi...kā arī garīgais pieskāriens.. Pateicos par saņemto&kopā būšanu☀️☀️☀️
Liels paldies par šodienas nodarbību! Šis tiešām bija meditatīvs un radošs process, kura laikā beidzot varēja atslēgt prātu un ļauties radošam lidojumam. ☺️ Tagad galvā gan ir vēl daudz ideju, ko gribētos vēl pamēģināt. Jau ieraugot visas krāsas nodarbībā, domāju, kādus vēl salikumus varētu pamēģināt..☺️
JA TEV IR RADUŠIES JAUTĀJUMI -
SAZINIES AR MUMS!
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2
"Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda