3.OKTOBRIS | 18:30 | ONLINE
Tilda Publishing
Karmas mācība ir pirmais solis Tava augstākā attīstības līmeņa sasniegšanai, attiecību uzlabošanai, biznesa un karjeras apzinātai veidošanai.
Šis ir praktiskais mācību materiāls, tiem, kas apzināti pieņem lēmumu un grib sākt mērķtiecīgi mācīties un strādāt, lai atrastu SEVI, lai izprastu, izdziedinātu, sakārtotu savas attiecības, savu biznesu, savu naudu un dzīvi kopumā.
Ir brīži, kad Liktenis, Visums, Radītājs vai Kosmoss (kam nu katrs tic), ļoti skarbi pārbauda, cik izturīgs un garīgi stiprs ir cilvēks. Tādos brīžos atklājas cilvēka patiesā būtība. Ir jāizvēlas — vai nu saļimt sāpēs, vai celties un sākt dzīvot Jaunu Dzīvi, veidojot Jaunu Ceļu pie Sevis.Karmas mācība ir pirmais solis šajā ceļā.

Šis ceļš nav viegls, tas nekad nebeidzas, bet tas ir pilns ar burvīgiem pārsteigumiem, mācībām un atziņām, kas pilnībā maina gan Tevi pašu, gan Tavu Likteni.
PIESAKIES BEZMAKSAS VEBINĀRAM
Kas ir karma, kādi ir tās pamata veidi.

Vai karma ir Likteņa lāsts, no kura nevar izbēgt, vai tā ir unikāla iespēja cilvēkam kļūt laimīgam, veselam, priecīgam un bagātam?

Cilvēka iepriekšējās reinkarnācijas, kā tās izpaužas ikdienas dzīvē.

Kāda ir karmas saistība ar Tavām pārliecībām un zemapziņas programmām, pēc kurām Tu dzīvo un rīkojies ikdienā.

Kam nepieciešama Karmas mācība?

Izplatītākās kļūdas un uzskati, kas saistītas ar karmu un, kas nosaka katra cilvēka dzīvi un notikumus tajā.

Kādas būs tēmas, kuras apgūsim Karmas mācībās.
Noslēgums: Ko tu vari darīt, kamēr neproti un nezini kā strādāt ar karmu - kā praktiski sākt mainīt sevi, savu dzīvi un uzvedību, lai sāktu pamazām un mērķtiecīgi veidot pozitīvo karmu.
Mani sauc Inta Zaļkalna.
Esmu Projekta DARMAway® autore un Akmeoloģijas studijas vadītāja. Ar karmu strādāju jau 28 gadus, ar Jaunajām Enerģijām jau gadus astoņus. Es sen vairs neskaitu, cik cilvēku ir mainījuši un uzlabojuši savas dzīves, apgūstot Karmas mācību, kas ir viena no pamata mācībām, kura būtu jāapgūst katram cilvēkam jau vidusskolu beidzot. Tad pasaulē būtu daudz vairāk laimīgu un veiksmīgu cilvēku, jo Karmas mācība ir Dzīves mācība, kas liek katram saprast savas rīcības sekas.

Jau daudzus gadus es strādāju ar cilvēkiem gan Latvijā, gan ārpus tās – Anglijā, Spānijā, Īrijā, Krievijā. Visu ko mācu citiem, esmu pati izdzīvojusi no A-Z. Es esmu izgājusi savas skarbākās karmiskās mācības, sapratusi to mācību. Tikai strādājot ar karmu, esmu sapratusi, atrisinājusi, izmainījusi un radījusi sevi un savu dzīvi no jauna. Tāpēc man ir ļoti viegli strādāt, jo es zinu kā jūtas cilvēks, kad izejas nav. Zinu ko darīt šādās situācijās, lai tās mainītu un kā saglabāt radītās pozitīvās izmaiņas.

Tilda Publishing
No Karmas baidījās un joprojām baidās lielākā daļa cilvēku visā plašajā pasaulē. No tās cenšas izvairīties un to nepieminēt. Daudzi naivi iedomājas, ka var mistiski pacelties virs karmas, vai arī izlikties, ka karma neeksistē, ka to var vienkārši ignorēt. Tā ir vislielākā ilūzija! Neatkarīgi no tā, vai cilvēks zina, vai nezina, kas ir karma, vai atzīst tās esamību vai noliedz – Karmas Likums nostrādā vienmēr!

Tieši karmisko mācību dēļ, cilvēka Dvēsele nepārtraukti atgriežas uz planētas Zeme – lai mācītos, saprastu un augtu savā attīstībā. Tātad, tas ir ierakstīts Visuma Likumos – strādāt ar karmu.
Tāpēc izdari izvēli un sāc apgūt Karmas mācību, kas ir šī Laikmeta galvenā mācība, jo viss, kas patreiz notiek pasaulē, Latvijā, katra cilvēka ģimenē ir saistīts ar karmu.

Ir laiks sākt!
KURSANTU ATSAUKSMES
 • Intu Zaļkalnu iepazinu 2017.gadā, kad sāku mācīties pie viņas. Inta ir ļoti pozitīva, saulaina, dzīves gudra un ļoti laba pasniedzēja. Šis cilvēks man iemācīja, kā darbojas Visuma likumi, kā arī, ka ir jādomā, ko domā, ko runā un ko dari, jo katrai darbībai ir savs iznākums vai pozitīvs, vai negatīvs ir atkarīgs no paša cilvēka. Pie Intas esmu apguvusi gandrīz visus mācību kursus. Inta iemācīja, kā meditēt un kā strādāt ar sevi, lai uzlabotu savu pašsajūtu un dzīvi. Man patīk, ka Inta mācību tēmas izskaidro ļoti vienkāršā un saprotamā valodā un ar piemēriem, jo tā cilvēks vairāk var saprast un aizdomāties par to ko dara pareizi, vai ko nedara pareizi, un kāpēc cilvēka dzīvē notiek tā kā notiek. Saku Radītājam milzīgu paldies par to, ka man atsūtīja tik ļoti gudru dzīves skolotāju kā Inta. Viņa man deva šo lielisko iespēju paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta un mainīt to.
  Anita
 • Mācos Intas Zaļkalnas vadītajos kursos jau labu laiku. Te es guvu atbildes uz jautājumiem, ko man īsti nesniedza citās mācībās. Esmu jau apguvusi I.Zaļkalnas kursu „Enerģētikas balansēšana". Šobrīd apgūstu kursus „Karmas likums – tavu panākumu atslēga" un „Tikai sievietēm". Mācoties šajos kursos, sāku labāk izprast lielās Visuma likumsakarības. Tā pa īstam apzinājos, ka Cilvēks nav tikai fiziskais ķermenis, bet gana komplicēta būtne – vesels Visums, kas sastāv gan no redzamās daļas (ķermeņa, šūnām), gan no neredzamās daļas, kas ir nesalīdzināmi lielāka par redzamo. Te iemācījos, strādājot ar sevi, mainīt pasauli ap sevi. Un ne metaforiski, bet pavisam reāli, pielietojot jaunās enerģijas, kas manis padarīto enerģētiskajā līmenī ļoti ātri materializē reālajā dzīvē. Manās acīs gūto zināšanu praktiskajam pielietojumam ir ļoti liela vērtība. Tas krietni atvieglo dzīvi un ļauj kļūt par savas dzīves veidotāju!
  Nelda Bailīte-Irmeja
 • Katram dzīvē pienāk brīdis, kad saproti, kā tā turpināt vairs nevari. Paliek tikai divas izvēles... padoties un nogrimt vai ķepuroties un meklēt izeju... es ilgi meklēju un atradu. Atradu Intu Zaļkalnu - harizmātisku cilvēku ar fantastisku dzīves pieredzi, apbrīnojamām zināšanām un netveramu mīlestību pret apkārtējiem.
  Katra nodarbība ir kā atklājums, ieiešana jaunā dzīvē, vēlme saprast, izzināt un dzīvot citādāk. Pateicoties Intas nodarbībām sāku saprast, uztvert, sajust citādāk, dzīvē mainīt krāsas. Paldies!
  Sandra Reine
 • Par Intas vadītajām nodarbībām uzzināju apmēram pirms gada, laikā kad biju šķiršanās procesā no ilgām un nesaderīgām attiecībām. Ieraudzīju Facebook.com reklāmu nodarbībai "TIKAI sievietēm", palasīju saturu un mani piesaistīja ar tēmu nopietnību un dziļumu. Sāku apmeklēt šīs nodarbības un ar Intas palīdzību pie manis nāca daudz brīnišķīgas atklāsmes, kas būtiski mainīja manu skatījumu uz partnerattiecībām, partnera izvēli un mīlestības nozīmību. Esmu pārliecināta, ja nebūtu bijušas šīs "TIKAI sievietēm" nodarbības, tad būtu salūzusi un iekritusi atpakaļ komforta zonā, sevis nemīlēšanā un nesaderīgajās attiecībās. Mans ceļš pie sevis turpinās, šobrīd apgūstot "Karmas likumu", esmu ļoti pateicīga par iegūtajām zināšanām un saņemtajiem "instrumentiem" manas dzīves mainīšanai.
  Kristīne Ābelniece
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda