30.augusts
19:00 – 21:00
Bezmaksas
Es VARU runāt!
Atklāj savu publiskās runas potenciālu ar tehniku "PILNĪBAS APLIS"
Mg.psych. Dace Rolava
NLP kursu ievadlekcija - seminārs
Atklāj savu potenciālu ar tehniku "PILNĪBAS APLIS"
Tehnika "Pilnības aplis" ir jaudīgs instruments, kas palīdzēs jums gūt panākumus un pārvarēt izaicinājumus dažādās dzīves jomās. Ar šo vienkāršo paņēmienu jūs spēsiet iegūt pilnības sajūtu un paļauties uz saviem spēkiem ne tikai tagad, bet arī nākotnē. Uzstājoties sapulcēs, eksāmenos, publiskos pasākumos un arī draugu vai ģimenes lokā.


Kad: 30.augustā pl. 19-21
Kur:
ONLINE
Tavi ieguvumi pārzinot tehniku
"Pilnības aplis"
  • Pašpārliecinātības pieaugums
  • Emocionālās labklājības pieaugums
  • Motivācijas palielināšanās
  • Radošuma un inovāciju veicināšana
Kāda ir tehnikas "PILNĪBAS APLIS" būtība?
Tā ļauj izmantot jūsu iekšējos resursus un pagātnes pieredzi, lai sasniegtu pilnības sajūtu un paļautos uz sevi dažādās situācijās. Šī metode balstās uz neirolingvistisko programmēšanu (NLP) un ir plaši izmantota, lai uzlabotu veiktspēju eksāmenu laikā, pārliecinoši risinātu darījumu sarunas vai veiktu jebkuru citu uzdevumu, kur vajadzīga pašpārliecinātība un efektivitāte.
Kāds būs Tavs ieguvums no ievadlekcijas – semināra:
  • Apzināsies savus resursus
  • Iemācīsies tos izmantot savā labā
  • Apgūsi tehniku "Pilnības aplis", lai pārliecinoši sagatavotos runai, uzstāšanās reizei vai citai izaicinošai komunikācijas reizei
Lai to visu apgūtu – piesakies semināram - ievadlekcija!
Par mani - Daci Rolavu
Es esmu pasniedzēja un konsultante. Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau vairāk kā 20 gadus strādāju kā NLP trenere ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Esmu apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē un apziņas aktivizācijas tehnikās. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), koučinga trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja.

Man pašai NLP ir misija, tas ir dzīves veidscelties ar NLP un iet gulēt ar NLP. NLP ietver katru dzīves sīkumu. Lai mācītu NLP, ar zināšanām vien ir par maz – ir vajadzīga izpratne. Mūsu prāts ir smalks instruments, un NLP ir mācība, kas rada sava veida instrukcijas tā izmantošanai, lai cilvēks spētu sasniegt to, ko vēlas un dzīvot tā, kā vēlas.
NEIROLINGVISTISKĀ PROGRAMMĒŠANA (NLP) PALĪDZ panākt vēlamo, vairāk uzzināt un, galvenais, kļūt tādam, kā pats vēlies. "Mans ieguvums no NLP kursu programmas noklausīšanās ir spēja palīdzēt saviem klientiem padziļināti un ar attiecīgām tehnikām atbrīvoties no nevēlamās situācijas vai arī, gluži otrādi, atrast tos resursus, kas nepieciešami. Šis kurss un apgūtās tehnikas lika man saprast, ka pats galvenais ir vērst uzmanību uz sevi un savu attieksmi tā vietā, lai vainotu citus. Tas ir darbs visa mūža garumā, un jo ātrāk mēs to sākam darīt, jo sakārtotāka un laimīgāka ir mūsu dzīve. "
Liene U.
Rezultātu trenere
NLP palīdz ātrāk un iedarbīgāk sasniegt savus mērķus

Citiem vārdiem, ar tās palīdzību var panākt vēlamo, vairāk uzzināt un, galvenais, kļūt tādam, kā pats vēlies. Efektīvas apmācības metodes ar NLP pielietošanu ļauj ātrāk panākt savstarpējo saprašanos ar apkārtējiem.
Kādās sfērās var izmantot NLP?
Absolūti visās!
Esi ārsts vai nodarbojies ar biznesu, varbūt mākslu, gribi izprast pats sevi vai palīdzēt citiem – tā ir Tava izvēle.
JA TEV IR RADUŠIES JAUTĀJUMI -
SAZINIES AR MUMS!
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2
"Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda