BEZMAKSAS VEBINĀRS
26.SEPTEMBRIS | PL.18:30 | ONLINE
Tilda Publishing
Enerģētikas balansēšana ir pamata prakse, kas atver, attīra, atveseļo, atjauno, sakārto, aktivizē un piepilda ar Radītāja Dievišķo Beznosacījuma Mīlestības Gaismas Enerģijas Spēku cilvēku un viņa enerģētikas 16 metrus - viņa MerKaBu.
Šajā laikā, kad visa pasaule mainās, enerģētikas balansēšana ir viens no galvenajiem veidiem kā saglabāt savu iekšējo mieru, kā izdziedināt fizisko ķermeni un kā stiprināt visu savu kopīgo enerģētiku, tātad, savu MerKaBu.
Šis ir praktiskais mācību materiāls, tiem, kas apzināti pieņem lēmumu un grib sākt mērķtiecīgi mācīties un strādāt, lai paceltu savas enerģētikas vibrācijas līdz pat Meistaru Līmenim. Pie nosacījuma, ka cilvēks strādā regulāri, mērķtiecīgi, ar pārliecību un ar Jauno Enerģiju Spēku.

Arī Tev ir laiks sākt
apzināti sakārtot savu enerģētiku!

Tavu enerģētiku ietekmē tas, kādu informāciju satur Tavs elektromagnētiskais lauks, kādu bagāžu tas nes līdzi no iepriekšējām dzīvēm un kādu informāciju Tu uzņem šīs dzīves laikā.
Informāciju, kas ietekmē Tavu enerģētiku, Tu uzņem caur visu – caur ēdienu, dzērienu, gaisu ko elpo, caur cilvēkiem, ar kuriem komunicē, caur cilvēkiem, ar kuriem Tu guli kopā, ar kuriem Tev ir sekss. Seksa laikā mēs pārņemam daļu no otra cilvēka karmas, viņa enerģētikas un arī viņa problēmas.
Bagāža, kuru Tu nes sev līdzi no iepriekšējām dzīvēm ir karma, zemapziņas programmas, pārliecības, Tavs pasaules uzskats, pieņēmumi, veiksmīga un neveiksmīga dzīves pieredze, emocionālas situācijas gan ar pozitīvu, gan ar negatīvu iznākumu. Viss, ko Tu neesi atrisinājis un nolīdzinājis, ir kā smaga nasta, kas bremzē Tavu enerģijas plūsmu.
Kas ir Jaunās Enerģijas un kādas ir to radītās izmaiņas cilvēka organismā un enerģētikā.

Kas ir enerģētiskais piesārņojums. Tā izpausmes veidi, rašanās iemesli un darbība.

Cilvēka DNS, MerKaBa Jaunajās Enerģijās.

Kāpēc senās MerKaBas aktivizācijas prakses pēc laika zaudē sasniegtos rezultātus. Kā aktivizēt cilvēka MerKaBu, lai rezultāts saglabātos.

Kāda ir Enerģētikas balansēšnas procesa gaita, izmantojamie instrumenti, lai prakses sasniegtie rezultāti saglabātos ilgstoši.

Uzzināsi, kādas tēmas apgūsim, kā strādāsim un kā nostiprināsim sasniegto.

Enerģētikas balansēšana padara cilvēka enerģētiku dinamisku, strauju, sakārtotu un piepildītu ar Jauno Enerģiju Spēku. Pie nosacījuma, ka cilvēks prakses veic regulāri, tā kā tas ir paredzēts.

Ko uzzināsi vebinārā:
Mani sauc Inta Zaļkalna, esmu projekta DARMAway® autore, Akmeoloģijas studijas vadītāja. Ar enerģētikas balansēšanu, karmu, zemapziņu, DNS struktūru un radošuma aktivizāciju strādāju jau 28 gadus, ar Jaunajām Enerģijām nu jau gadus astoņus. Tātad, šo mācību aprobācija – pārbaude praksē, ir gana liela.

Es strādāju gan ar Latvijas, gan ar ārzemju cilvēkiem – Krievijā, Anglijā, Spānijā, Īrijā, jo visā pasaulē arvien vairāk cilvēku, grib izdziedināt, sakārtot sevi un savu enerģētiku, tādā veidā uzlabojot savu dzīves līmeni kopumā. Šajā, pārmaiņu laikā, enerģētikas balansēšana ir viens no galvenajiem instrumentiem, lai nesabruktu, lai saprastu, izdziedinātos un sāktu dzīvot pa jaunam – ar Jauno Enerģiju Spēku.

Ir laiks arī Tev kļūt enerģētiski spēcīgam un veiksmīgam!
Lai Tu būtu vesels, lai dzīvē viss notiktu viegli, bez sarežģījumiem, lai problēmas risinātos, lai ātri transmutētos enerģētiskais un fiziskais piesārņojums, Tavai enerģijai jābūt dinamiskai un straujai.

Jo dinamiskāka ir Tava enerģija, jo veselāks ir Tavs ķermenis, jo ātrāk sadzīst rētas, jo ātrāk ķermenis neitralizē indes, toksīnus un slimības. Jo ātrāka ir Tava enerģētika, jo veselāks, aktīvāks un veiksmīgāks Tu kļūsti.
Es iedodu instrumentus ar ko strādāt, taču jāstrādā ir katram pašam.

Mēs kopā iesākam spēcīgus enerģētiskos procesus, kurus cilvēki turpina veikt un nostiprināt mājās.

Ja Tevi interesē šī tēma, tad nāc uz ENERĢĒTIKAS BALANSĒŠANU JAUNAJĀS ENERĢIJĀS!
KURSANTU ATSAUKSMES
 • Intu Zaļkalnu iepazinu 2017.gadā, kad sāku mācīties pie viņas. Inta ir ļoti pozitīva, saulaina, dzīves gudra un ļoti laba pasniedzēja. Šis cilvēks man iemācīja, kā darbojas Visuma likumi, kā arī, ka ir jādomā, ko domā, ko runā un ko dari, jo katrai darbībai ir savs iznākums vai pozitīvs, vai negatīvs ir atkarīgs no paša cilvēka. Pie Intas esmu apguvusi gandrīz visus mācību kursus. Inta iemācīja, kā meditēt un kā strādāt ar sevi, lai uzlabotu savu pašsajūtu un dzīvi. Man patīk, ka Inta mācību tēmas izskaidro ļoti vienkāršā un saprotamā valodā un ar piemēriem, jo tā cilvēks vairāk var saprast un aizdomāties par to ko dara pareizi, vai ko nedara pareizi, un kāpēc cilvēka dzīvē notiek tā kā notiek. Saku Radītājam milzīgu paldies par to, ka man atsūtīja tik ļoti gudru dzīves skolotāju kā Inta. Viņa man deva šo lielisko iespēju paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta un mainīt to.
  Anita
 • Mācos Intas Zaļkalnas vadītajos kursos jau labu laiku. Te es guvu atbildes uz jautājumiem, ko man īsti nesniedza citās mācībās. Esmu jau apguvusi I.Zaļkalnas kursu „Enerģētikas balansēšana". Šobrīd apgūstu kursus „Karmas likums – tavu panākumu atslēga" un „Tikai sievietēm". Mācoties šajos kursos, sāku labāk izprast lielās Visuma likumsakarības. Tā pa īstam apzinājos, ka Cilvēks nav tikai fiziskais ķermenis, bet gana komplicēta būtne – vesels Visums, kas sastāv gan no redzamās daļas (ķermeņa, šūnām), gan no neredzamās daļas, kas ir nesalīdzināmi lielāka par redzamo. Te iemācījos, strādājot ar sevi, mainīt pasauli ap sevi. Un ne metaforiski, bet pavisam reāli, pielietojot jaunās enerģijas, kas manis padarīto enerģētiskajā līmenī ļoti ātri materializē reālajā dzīvē. Manās acīs gūto zināšanu praktiskajam pielietojumam ir ļoti liela vērtība. Tas krietni atvieglo dzīvi un ļauj kļūt par savas dzīves veidotāju!
  Nelda Bailīte-Irmeja
 • Katram dzīvē pienāk brīdis, kad saproti, kā tā turpināt vairs nevari. Paliek tikai divas izvēles... padoties un nogrimt vai ķepuroties un meklēt izeju... es ilgi meklēju un atradu. Atradu Intu Zaļkalnu - harizmātisku cilvēku ar fantastisku dzīves pieredzi, apbrīnojamām zināšanām un netveramu mīlestību pret apkārtējiem.
  Katra nodarbība ir kā atklājums, ieiešana jaunā dzīvē, vēlme saprast, izzināt un dzīvot citādāk. Pateicoties Intas nodarbībām sāku saprast, uztvert, sajust citādāk, dzīvē mainīt krāsas. Paldies!
  Sandra Reine
 • Par Intas vadītajām nodarbībām uzzināju apmēram pirms gada, laikā kad biju šķiršanās procesā no ilgām un nesaderīgām attiecībām. Ieraudzīju Facebook.com reklāmu nodarbībai "TIKAI sievietēm", palasīju saturu un mani piesaistīja ar tēmu nopietnību un dziļumu. Sāku apmeklēt šīs nodarbības un ar Intas palīdzību pie manis nāca daudz brīnišķīgas atklāsmes, kas būtiski mainīja manu skatījumu uz partnerattiecībām, partnera izvēli un mīlestības nozīmību. Esmu pārliecināta, ja nebūtu bijušas šīs "TIKAI sievietēm" nodarbības, tad būtu salūzusi un iekritusi atpakaļ komforta zonā, sevis nemīlēšanā un nesaderīgajās attiecībās. Mans ceļš pie sevis turpinās, šobrīd apgūstot "Karmas likumu", esmu ļoti pateicīga par iegūtajām zināšanām un saņemtajiem "instrumentiem" manas dzīves mainīšanai.
  Kristīne Ābelniece
JA TEV IR RADUŠIES JAUTĀJUMI -
SAZINIES AR MUMS!
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2
"Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda