Numeroloģijas EKSPRESS metode (U-sin): Tā ir ļoti sena Austrumu zināšanu sistēma par stihijām un enerģijām apvienojumā ar Numeroloģiju, kas izceļas ar efektīvu ekspress metodi personības psiholoģiskā un veselības portreta raksturojumam ko iespējams iegūt ļoti ātri un precīzi, norādot, kā konkrētā persona domā, plāno, uztver informāciju, strādā, reaģē un pauž emocijas un komunicē. Iegūstam informāciju par organisma sistēmām un to, no kurienes var sākties veselības problēmas. Redzam, cik katrai īpašībai un veselības meridiānam dota enerģija no dzimšanas.
KAD? NO 4.JŪNIJA | 6 MĒNEŠI | ONLINE
Ja mēs šo metodi apgūstam, tad uzzīmējot cilvēka numeroloģisko karti un uz to paskatoties, Tu uzreiz zini, kas Tev sēž pretī. Tu vari pateikt, kāds ir cilvēka potenciāls, rakstu, veselība. Šī karte norāda uz tām vietām, kur cilvēkam vajag uzmanīties, lai izvairītos no veselības problēmām, lai vienmēr būtu vesels, smaidīgs un laimīgs.

Pats unikālākais, ko var izlasīt šajā kartē, ar ko es neesmu saskārusies nevienā citā numeroloģijas skolā, ir tas, ka var redzēt cik cilvēkam ir dota ENERĢIJA katrai rakstura īpašībai, orgānam un sistēmai mūsu organismā. Mēs uzzinām cik konkrētā gadā mums ir enerģijas un, kā ar šo enerģijas daudzumu dzīvot un plānot darbus.

Kas ir EKSPRESS NUMEROLOĢIJA un ko tā var dot?
Tā ir pārbaudīta un testēta adaptējot to arī tieši 2000-gades sarežģītajai jaunajai paaudzei.
PIRMELEMENTU BŪTĪBA PSIHOLOĢISKAJĀ PORTRETĀ:
ŪDENS
atbild par personīgo izaugsmi, par spēju pieņemt sevi, pašnovērtējums, par spējām strādāt un pilnveidot sevi. Nieru un urīnpūšļa meridiāns.
KOKS
cilvēka materiālās un garīgās vērtības, tas uz kurieni tiecas, ko grib sasniegt – centieni, mērķi un vērtības, spēju plānot un uzlikt sev uzdevumus. Atbildība pret sevi, ģimeni un sabiedrību. Aknu un žultspūšļa meridiāns.
UGUNS
māka domāt, analizēt un dzīvot, sadzīvot ar citiem. Kā domā un ko svarīgi no info saņemt. Psihiskā un fiziskā veselība. Sirds un tievās zarnas meridiāns, centrālā nervu sistēma.
ZEME
atbild par darba spējām – kā uzsāk un nobeidz procesu, vai izdara līdz galam. Kā izstrādā iemaņas, kādas ir darba spējas, darba mīlestība. Fiziskā vai garīgā darba darītājs. Kuņģa, liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns.
METĀLS
atbild par emocionālo fonu, par radošo potenciālu, par spēju formulēt domu un runu, daiļrunību, novērtēt vienalga ko, spējām mācīties un apmācīt citus, sakārtot savu pasauli, zināt, kas labi, kas slikti – personības pasaules modelis. Kā veido jebkādas attiecības – darījuma, seksa utt. Plaušu un resnās zarnas meridiāns.
SANTA ĀBELTIŅA SERTIFICĒTS NUMEROLOGS
Mans sevis meklēšanas ceļš ezotērikas pasaulē aizsākās pirms daudziem gadiem, sadarbojoties ar brīnišķīgiem un viediem astrologiem, dziedniekiem un meistariem. Kopīgi meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Toreiz vēlējos uzzināt ko vairāk par sev paredzēto ceļu – kas man piemērots? Ar ko esmu īpaša un kas būtu tie talanti, kurus man jāattīsta? Kāpēc mēs ar dvīņumāsu esam tik atšķirīgas? Tomēr atbildes līdz galam neapmierināja. Tagad daudz gribas zināt par saviem mazdēliem piemēroto. Toreiz Numeroloģija man bija kā izklaide – bez izpratnes par to, ka tā ir brīnišķīgs ceļvedis dzīvē.
Kad pirms vairākiem gadiem ezotērikas pasaulē sevi strauji pieteica Prognostikas numeroloģija, kas aprēķinos un traktējumos izmanto dzimšanas datumu, vārdu un uzvārdu, apvienojot dažādas numeroloģijas skolas, tehnikas un autormetodes, sapratu – tas nudien ir priekš manis, absolūti manā gaumē. Ļāvos numeroloģijas vilinājumam no sirds, jo beidzot radu atbildes uz sev interesējošo.
Izglītojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā – esmu pabeigusi Maskavas personības pilnveidošanas un apziņas transformācijas institūtu. Šodien esmu sertificēta numeroloģe un konsultēju jau daudzus gadus. Daru to gan latviešu, gan krievu valodā.
KURSA PROGRAMMA
1. U-Sin teorijas pamati
- pirmelementi, to savstarpēja darbība;
- pirmelementu raksturojums, personības tipāžs;
- iņ/jaņ koncepcija;
- skaitļu un organisma meridiānu izvietojums pirmelementos.
2.Ciparu rindas aprēķina U-Sin:
- ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši līdz 1999.gadam;
- ciparu rindas aprēķins tiem, kuri dzimuši pēc 2000.gada un viņu atšķirība no citām numeroloģijas skolām.

3. U-Sin kartes izveidošana:
– ciparu izvietošana;
– energorežīmi;
– sasaistes un noteikumi;
– praktiskais darbs.
4. Psiholoģiskais portrets:
– ciparu raksturs U-Sin sistēmā;
– energorežīmi psiholoģiskajā portretā;
– pareiza U-Sin kartes nolasīšana;
– praktiskais darbs.
5. Cilvēka veselība U-Sin kartē:
– sistēmu, orgānu un audu izvietojums pirmelementos;
– ciparu raksturs veselības kartē;
– energorežīmu nozīme veselības kartē;
– veselības riska zonu noteikšana un raksturs;
– "MELNIE CAURUMI" – veselības solārā gadā;
– veselības 5 gadu cikls;
– praktiskais darbs.
PIETEIKŠANĀS ONLINE KURSAM
SĀKUMS UN NODARBĪBAS?
2X MĒNESĪ OTRDIENĀS NO 4.JŪNIJA.(KURSAM IESPĒJAMS PIEVIENOTIES AR 2.NODARBĪBU. PIRMĀ PIEEJAMA VIDEO IERAKSTĀ).
LAIKS?
PL.18:00-20:45.
ILGUMS?
6 MĒNEŠI
NORISE?
ONLINE ZOOM PLATFORMĀ
KURSA CENA
0,00
KURSA BEZMAKSAS IEVADNODARBĪBA 10.MAIJĀ PL. 18:30

  • Iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
  • Gūsi priekšstatu par to, kas ir EKSPRESS numeroloģijas metode;
  • Uzzināsi vairāk par kursa programmu;
  • Saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.
UZZINĀT VAIRĀK PAR BEZMAKSU
70,00 eur
MAKSA PAR MĒNESI (2 NODARBĪBAS)
SAŅEMT RĒĶINU
378,00 eur
420,00 eur
MAKSĀ PAR VISU KURSU UZREIZ
-10% ATLAIDE!
SAŅEMT RĒĶINU
Šī metode ir noderīgs darba instruments: sevis izzinātājiem – veselība, raksturs un psihosomatika. Pedagogiem – bērnudārzu darbiniekiem, skolotājiem. Personālam, kuram ikdienas darba vidē ir tieša saskarsme ar cilvēkiem – psihologi, biroju vadītāji, personāla atlases speciālisti, konsultanti, u.c. profesijas. Vecākiem, kuriem ir būtiski saprast jauno cilvēku, zināt, kā palīdzēt un atrast tieši viņam piemērotu pieeju.
Ko par kursu saka MŪSU KURSANTI?
  • Man patika tas, ko es uzzināju par sevi, par sev tuvajiem cilvēkiem, par saviem darbiniekiem. Varu aprēķināt psiholoģisko portretu saviem cilvēkiem, saviem mazajiem mazbērniem. Viss bija labi organizēts, pasniedzēja laba, saprotoša, interesanti pasniegta informācija.
  • Apgūstamais materiāls ir jauns, sniedz viegli saprotamas zināšanas par numeroloģiju. Apguvu iespēju izprast, saprast cilvēkus. Turpiniet meklēt un piedāvāt jaunus izglītojošus kursus.
  • Kursa vadītāju var klausīties ar baudījumu- daudz interesanta informācija, kuru var izmantot dzīvē. Uzzināju, kā ar numeroloģiju var plānot savu dzīvi, veselību. Iemācījos saprast cilvēkus, līdz ar to man ir vieglāk, jo zinu, ka viņš vienkārši tāds ir.
  • Ļoti daudz jaunas, interesantas informācijas. Patika pasniedzēja Santa, pasniegšanas veids un kopējā atmosfēra. Pilnīgi jauna dzīves niša atvērās. Lai veicas – tiksimies vēl!
  • Uzzināju interesantus faktus, kā analizēt un aprēķināt rakstura iezīmes. Cilvēka psiholoģisko portretu. Pasniedzēja ļoti interesanti pasniedza informāciju.
  • Esmu vienkārši sajūsmā par kursu. Tas ir tas, kas ļoti interesē un tieši vajadzīgajā laikā gūstu vajadzīgo informāciju. Uzzināju, sāku saprast cilvēku rīcības pamatotību, kādēļ tieši tā rīkojas. Veidojas labāka sapratne par cilvēku rīcības motīviem. Tā turpināt un piedāvāt līdzīgus un padziļinātus kursus. Mani tas interesētu.
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda