Vastu Šastra ir vairākus tūkstošus gadu sena Vēdiskā zinātne par to, kā iekārtot dzīves un darba telpu atbilstoši Visuma enerģētikai. Vastu pamatojas uz skaidriem un nemainīgiem principiem. Izprotot Vastu, rodas skaidrība kā iekārtot savu telpu tā, lai maksimāli atvērtos labvēlīgām enerģijām un maksimāli aizvertos destruktīvām ietekmēm.
KAD? 9.OKTOBRIS | 18:30 | ONLINE
Laika gaitā Vastu principi ir apauguši ar mītiem un neizprotamiem rituāliem. Kursā mācīsimies Vastu rekomendāciju būtību un pielietošanu mūsdienu apstākļos. Ja mūsu māja vai dzīvoklis ir iekārtoti atbilstosi Visuma enerģētikai, tad šādā māja ir vairāk enerģijas un mēs kļūstam mierīgāki, radošāki, efektīvāki.
Andris vienmēr interesējās par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā un enerģētiskā viedokļa), par to, kas ir veselīgs ēdiens un no kā tas sastāv (ķīmiķa būtība vienmēr ir izpaudusies). Interesanti ir pētīt cilvēku slimību cēloņus (gan garīgo, gan fizisko), jo tas ir ļoti pamācoši, bet vēl interesantāk ir izpētīt, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, mainīt attieksmi pret sevi un pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām kā cilvēka misijas, garīgā ceļa, veselīga dzīvesveida izpratne, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Fen Šui sāka studēt 90. gadu sākumā, vēlāk Vēdisko astroloģiju, Vastu, hindu filozofiju, jogu.

2007. gadā viņš kļuva par skolotāju organizācijā The Art of Living.

VĒDISKAIS ASTROLOGS
VASTU KONSULTANTS UN PASNIEDZĒJS
KO uzzināsi BEZMAKSAS ievadnodarbībā?
5.
Atbildes uz jautājumiem par kursu
4.
Ieskats mājas vai dzīvokļa kopējā plānojumā
3.
Iegūsi priekšstatu par Vastu pamatlikumiem
2.
Iepazīšanās ar kursa programmu un apmācību procesu
1.
Iepazīšanās ar kursa pasniedzēju
Vastu ir ļoti nopietna zinātne. Lai to apgūtu detaļās ir jāmācās gadiem. Bet ir vesela virkne pamatlietu, kuras ir svarīgi ievērot mūsu ikdienas dzīvē. Kursa laikā apgūsi pašus galvenos un prioritāros jautājumus, lai telpu iekārtotu harmoniski. Uzzināsi, kur slēpjas galvenie zemūdens akmeņi telpu un mājas iekārtošanā. Lielākā daļa telpas iekārtošanas defektu ir labojama vai mazināma. Kursa laikā apgūsi arī pamatprincipus kā koriģēt Vastu kļūdas, kam pievērst uzmanību iegādājoties vai projektējot jaunu īpašumu.
Kurss ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas iekārtot sev harmonisku māju vai dzīvokli; tādu dzīvesvietu kurā jūties pasargāts un vari labi atpūsties, kurā tavs darbs kļūst efektīvāks un radošāks. Kursā apskatīsim arī biroju, veikaliņu un ražotņu harmoniska iekārtojuma pamatus. Laipni aicināti arī dizaineri, arhitekti, celtnieki.
+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda