15. FEBRUĀRIS | 19:00 | ONLINE
Tā ir mācība par sevis un citu cilvēku izzināšanu. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti. Tā ir cilvēka domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru, dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti.
Katra cilvēka darbības iespējams izzināt, paredzēt un programmēt. Daļu programmu ir iespējams mainīt. Ja cilvēks spēj apzināties, ka vēlas kaut ko mainīt, un spēj mainīt savu pārliecību, tad šis cilvēks spēj mainīt savu programmu. Ir jāmaina savu attieksmi. Maini savu domāšanu, un mainīsies tava apkārtne! Vēlies mainīt pasauli, sāc ar sevi! Tas ir tas, ko spēj dot NLP.
NLP nozīmē iemācīties saprast ikvienu. Saprast katru indivīdu atsevišķi, pat strādājot ar cilvēku masām. NLP ietver gandrīz visu: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju.
NLP, tas ir tas, kas Tu esi, kādas ir Tavas spējas un talanti.
- Kas ir NLP (neirolingvistiskā programmēšana)?
- Kas ir NLP tipoloģija?
- Kas esi Tu pēc NLP tipoloģijas - vizuālis, audiālis, kinestētiķis, diskrētais vai jauktais tips?
- Kā to nosaka?
- Kādēļ šīs zināšanas ir būtiskas, ja Tev ir bērns.
- Kā noteikt kas ir Tavi apkārtējie?
- Ko Tu vari uzzināt par cilvēku, pārzinot viņa tipoloģiju?
- Kā viss augstākminētais var uzlabot Tavu dzīvi, komunikāciju un radīt Tevi apmierinātāku ar sevi un citiem.
- Ko Tev var dot cilvēku tipoloģijas pārzināšana?
- Katrā no mums ir kaut kas no vizuāļa, audiāļa, kinestētiķa un diskrētā. Bet cik daudz un kā ar sevi un citiem sadzīvot, labāk to zinot!
Lielākā vērtība ir tajā, ka vebināra laikā iegūtās zināšanas, jau uzreiz varēsi pielietot ikdienā!
15. FEBRUĀRIS | 19:00 | ONLINE
NLP ir zināšanas, kas palīdz atklāt Tavus resursus un spēcīgās puses, lai Tu kļūtu veiksmīgāks, meistarīgāks un piepildītāks gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē!
Mani sauc Dace Rolava. Es esmu pasniedzēja un konsultante. Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau vairāk kā 20 gadus strādāju kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Esmu apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja.
MŪSU NLP KURSANTI:
"Es sadzirdēju un sapratu sevi!" (Inese)

"NLP pamatkurss man palīdzēja izprast sevi un citus." (Ilze)

"Man šķita pārsteidzoši, ka audiālis tikai no balss tembra vien tik plaši interpretē informāciju!" (Andis)

"Man gribas iedot izpildīt testu visiem apkārtējiem" (Zanda)

"Ja es to visu zinātu agrāk....!" (B.H)

"Kursu noklausījos ar aizrautību. Vietām smaidot, jo kā šķiet mums ģimenes lokā šādi cilvēki ir (vizuāļi). Būs interesanti, ar viņiem aprunāties un salīdzināt, ko viņi domā un kā redz visu sev apkārt." (Sarmīte)

SAZIŅAI

+371 2 6575571
info@nlp.lv
www.nlp.lv
Rīga, Kr. Barona iela 130/2 "Jauno psiholoģiju centrs"
Made on
Tilda